02188324127 | 02188340516

info@hasibworld.ir

جذب سرمایه‌گذار

یافتن منابع مالی برای آغاز و ادامه فعالیت شرکت جزء مهم‌ترین مراحل کار محسوب می شود و در این بین، جذب سرمایه گذار برای شروع یک فعالیت تجاری حرف اول را می‌زند. هر کسب و کار نوپایی به سرمایه احتیاج دارد. چه برای توسعه محصولات، چه هنگام تلاش برای اجرای اولیه، موقع تهیه موجودی و چه حتی زمان پرداخت حقوق اولین کارمند! اغلب کارآفرینان ابتدایی‌ترین راه جذب سرمایه را وام‌های بانکی می‌دانند، اما در نهایت متوجه می‌شوند که بانک ها غیرمحتمل ترین حامیان کسب و کارهای نوپا هستند! در نتیجه در بحث راه های تهیه سرمایه برای کسب و کارهای نوپا، روش «خلاقانه» در حقیقت به معنی به حداکثر رساندن سرمایه گذاری غیر بانکی است.

بدین منظور، روش های جایگزین بسیاری وجود دارد، که البته خیلی هم آسان نیستند. موفق ترین کارآفرینان کسانی هستند که خلاقانه فکر می کنند؛ نه فقط نسبت به آن چه ارائه می دهند بلکه حتی نسبت به روشی که برای پول سازی به کار می‌گیرند! آنها هرگز از کلمه «هرگز» استفاده نمی کنند! کارآفرینان یا باید خودشان را بیشتر از محصولاتشان عرضه کنند یا قید هر نوع روش سرمایه گذاری جایگزین را بزنند. اما یافتن یک سرمایه‌گذار برای اجرای هدف‌های تجاری کار مطمئن تر و موثرتری است.

اگر قصد دارید سرمایه جدیدی وارد کار و تجارتتان کنید، احتمالاً می دانید که جذب سرمایه گذار کار چندان ساده ای نیست. مسئله خیلی مهم ارائه و معرفی خودتان به سرمایه‌گذاران احتمالی و جلب نظر آنها برای وارد کردن سرمایه‌شان به کار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه شما هستیم!

موسسه حسیب ۱۵ سال تجربه مستمر

تجربه فعالیت در صنایع مختلف اعم از سازمان های دولتی و خصوصی، تولیدی، خدماتی و یا پروژه محور و استفاده از مدل های مختلف علمی و عملیاتی در هر سازمان، توانایی حسیب  را در حل مساله به طور فوق العاده افزایش داده است. به طوری که حل مسایل پیچیده و ارایه راهکارهای ساده، به جزیی از فرهنگ سازمانی حسیب تبدیل شده است.

مشتریان ما

 با مهمترین مشتریان و شرکا تجاری موسسه مالی و اقتصادی حسیب ایرانیان آشنا شوید

درخواست مشاوره

اگر نیازمند مشاوره هستید فرم های مربوطه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تماس با ما

 پرسش یا نظری دارید؟ در بارۀ برنامه ها ویا خدمات ما به اطلاعات بیشتری نیازمندید؟ با ما تماس بگیرید!