معرفی هلدینگ حسیب

راهبرد هلدینگ حسیب

        چشم انداز (Vision)

  • هلدینگ مالی و اقتصادی حسیب در پنج سال آینده به یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه های مشاور و تحلیلگر سرمایه گذاری، مالی و اقتصادی و تولید کننده نرم افزارهای مالی و اقتصادی استراتژیک، تخصصی و منحصر به فرد در کشور و سطح بین المللی دست خواهد یافت .

       مأموريت(Mission)

  • ماموریت اصلی مجموعه خدمات و تحقیقات مالی و اقتصادی حسیب مشاوره و تحلیلگری مالی، اقتصادی و سرمایه گذاری، انجام تحقیقات و مطالعات در حوزه مدیریت تصمیم و پروژه های پژوهشی مالی و اقتصادی و مدیریتی و نیز طراحی نرم افزارهای مالی و اقتصادی می‌باشد.
  • بازار هدف شامل کلیه صنايع اعم از نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي، هوافضا، صنايع سيمان و فولاد و … مي‌باشد. بر آن هستيم تا با برگزاري سمينارها و دوره‌هاي مختلف آموزشی و نیز استفاده از ابزارهای مناسب تبلیغاتی خود را به مشتريان بالقوه معرفي کنيم و با ارائه خدمات با كيفيت، مشتريان خود را تثبيت نموده و آنها را از خود راضي نگه داريم.
  • ما يک مجموعه دانش محور هستيم و مي‌کوشيم بر اساس آخرين فناوري موجود در دنيا فعاليت‌هاي خود را توسعه دهيم و علاوه بر بومی سازی دانش جهانی خود نيز در زمينه توسعه فناوري فعاليت نماييم.
  • نيروي انساني شرکت از بين افراد متخصص و متعهد نسبت به کار گزينش مي‌شود. بنابراين مدل مديريت شرکت بر اساس مدل رهبري مسؤليت سپار مي‌باشد.
  • بقا و توسعه خود را وابسته به سودآوري مي‌دانيم. بنابراين مي‌کوشيم از طريق سرمايه‌گذاري در زمينه‌هاي جديد و همچنين انضباط مالي و صرفه جويي، سودآوري شرکت را افزايش دهيم.
  • معتقديم کليد مشکلات امروز کشور، کارآفريني است. مأموريت ما در اين زمينه‌، کارآفريني براي متخصصان جامعه است و معتقديم با گسترش فعاليت مجموعه، در سطوح پايين‌تر نيز موجب ايجاد شغل بيشتر خواهيم شد.

 ارزش‌هاي سازماني (Values)

-کارآفرینی از مسیر فناوری و تولید دانش بومی

– پایبندی به شرع، قانون و اخلاق

– معرفی شرکت، بازاریابی و نفوذ در انواع صنایع

– صداقت با مشتریان، کارکنان و ذی‌نفعان

– آموزش مستمر نیروی انسانی در کلیه سطوح

– روحیه کار گروهی

– حفظ و ترویج احترام متقابل میان مدیران، مشتریان و کارکنان

– دسترسی به بازار های ملی، منطقه ای و بین المللی

برای دریافت رزومه جامع اینجا کلیک کنید.